Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Jíl na vlasy

DSC_6475-EditNa vlasy je toho fakt fůra - gely, tužidla, laky, pomády, vosky, jíly … nevíte jakej je mezi tím rozdíl a už vás z toho bolí hlava? Tak to nejste sami, ale ne všechno má své místo, ale nic z věcí na vlasy se nám nelíbí tolik, jako právě jíl ej kej ej clay. Jenže není jíl jako jíl, spousta lidí má od Uppercutu, ten nám ale přijde strašně tuhý. Víc reklamu konkurenci dělat nebudeme, zkrátka na každém jílu nám něco vadilo. Rozhodli jsme se teda přidat k vousům i vlasy a udělat svůj. Nebyla to taková sranda, jak jsme si představovali. V jeden okamžik jsme už byli dost frustrovaní a nevěděli moc jak dál. Nicméně jsme se na to nevykašlali a dotáhli ho do konce a uvidíte, že povedeného konce. 

Základ je vodový. Výrobky na bázi vody se snadno vymývají a jsou šetrnější k vlasům i kůži. Současně ale stále poskytují silnou fixaci a přirozený vzhled. 

VP/VA copolymer uschne a vytvoří kolem vlasu tenkou bariéru, která zabraňuje vniknutí vlhkosti do vlasového kořenu, díky tomu umožňuje vlasům udržet si vytvořený styl déle.

Kaolin je surovinou využívanou zejména pro výrobu pleťových masek. Má totiž výborné čisticí, zklidňující a zmatňující účinky, dokáže účinně absorbovat z pokožky nadbytečný kožní maz i nečistoty, pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky. 

Lanolin se nám osvědčil v balzámech, vosku a i v jílu má své místo. Je vlastnostmi podobný vosku. Také vytváří ochrannou vrstvu, která chrání před pronikáním škodlivých vlivů, které narušují strukturu vlasu a kůže. Dobře zvláčňuje a vyhlazuje. Funguje skvěle pro obnovu poničených vlasů. Je skvělým změkčovadlem, a proto se také používá jako kondicionér.

Včelí vosk (Cera Alba) je také už otestovanou složkou. Je jedním z nejpoužívanějších vosků v kosmetice, de facto nejpoužívanější, když pomineme vosky pro vegany a alergiky, které pomineme celkem s klidem. Ceněný je pro svoje jedinečné vlastnosti. Pomáhá při regeneraci pokožky i vlasu, vyživuje a hydratuje. Je protizánětlivý a často se používá třeba na popáleniny. Tohle se děje pod ochrannou vrstvou, která si díky němu vytvoří a dokáže vydržet velmi dlouho. To znamená, že Vaše pokožka, a hlavně vlasy dostanou pořádnou péči i při extrémním zatížení, jako je zachraňování koťátek z hořícího housu.

Tyto složky více méně tvoří náš jíl, nic špatného, nic navíc. Vyzkoušejte a pochopíte, že je to opravdu masterpiece.

 

KOUPIT JÍL

 

Zpět do obchodu