Jíl na vlasy

Na vlasy toho je fakt fůra. Gely, tužidla, laky, pomády, vosky, jíly,... Nevíte, jaký je mezi nima rozdíl a chytáte bolehlav z rozhodovací paralýzy? Nejste sami. Když jsme my vybírali ideální produkt, co by nám vyhovoval, dost jsme se zapotili. Protože jsme nechtěli vypadat jak umaštění puberťáci s tunou gelu ve vlasech, volba padla na jíl, ej kej ej klej. 

Nic není dokonalý

jil-na-vlasy1Jeho kouzlo je v tom, že je matný, snadno se dostane do vlasů a účes jde měnit i během dne – stačí si namočit ruce a vlasy si prohrábnout. Jakmile vás omrzí ležérní rozcuch alá Žán Klód van Dam, jíl smyjete vodou a máte vystaráno. 

Jenže není jíl jako jíl. Když jsme vybírali z těch, co na trhu jsou, nadšení jsme nebyli. Na spoustu z nich jsme museli jít moc ztuha, jiný nám nevoněl pod nos. Zkrátka nám na každém jílu něco vadilo. Tak jsme přestali pátrat a radši si vyrobili svůj vlastní.

Nebudem kecat, nebyla to taková sranda, jak jsme si představovali. I když už jsme v jednu chvíli fakt nevěděli jak dál, nevykašlali jsme se na to a dotáhli ho do konce. A jak se sami můžete přesvědčit na vlastní pačesy – do zdárného konce. Aspoň teda doufáme, že s náma budete souhlasit.

Kromě Angry Beards

Najdete u nás Lee Man Go s fresh vůní manga a samotného Mič Bjukenena, který voní jako ikona sama. Jiný rozdíl než ve vůni mezi nimi hledat nemusíte. Oba jsou stejně skvělý. Můžete se s nimi stajlovat do alelůja, stejně budete vypadat přirozeně a nepůjde vidět, že máte ve vlasech moc produktu. Mastné a slepené vlasy nečekejte. 

Jílu není potřeba moc, stačí trochu. Přidávat nemusíte ani při dalších úpravách během dne, fakt stačí jen namočit ruce a můžete na hlavě začít tvořit úplné jiné hnízdo.

Není to ale čistě jen stajlingovka. Jíl obsahuje užitečné vitamíny a výživu, které prospívají vlasům. Dokáží zklidnit, změkčit, ochránit před škodlivinama, absorbovat nadbytečný maz, nečistoty, odumřelé buňky a další bordel. Pokožka a vlasy s ním dostanou pořádnou péči i při extrémní zátěži, jako je zachraňování koťátek z hořícího baráku.

Je na čase se přesvědčit na vlastní kůži, co říkáte?

Ať rostou!

 

KOUPIT JÍL